1 WIZYTA

Zapraszamy wszystkich serdecznie na zajęcia karate!
Już we wrześniu rozpoczynamy zapisy do grup karate w ponad 30 wrocławskich szkołach i przedszkolach. Prowadzimy zajęcia karate w grupach przedszkolnych, szkolnych oraz zajęcia dla młodzieży i dorosłych.

Zachęcamy do zgłoszenia chęci uczestniczenia w treningach poprzez formularz zgłoszeniowy: TUTAJ.

Wszystkie nasze sekcje znajdziesz TUTAJ.

Mapa z naszymi sekcjami: TUTAJ.

Treningi dla najmłodszych
Zajęcia karate dla przedszkolaków oparte są na treningu ogólnorozwojowym.  Dzieci poprzez zabawę poznają elementy karate. Rozwijamy koordynację, szybkość, gibkość. Wszystkie ćwiczenia i zabawy są dostosowane do wieku i możliwości dzieci.

Karate w szkole
Karate to zajęcia, których spróbować może każdy. Treningi to nie tylko nauka bloków, ciosów czy kopnięć. Karate uczy koncentracji, dyscypliny, opanowania i kształtuje charakter. Dzieci zyskują pewność siebie, wiarę we własne możliwości.
Podczas treningów karate dzieci wykonują ćwiczenia przygotowujące do nauki technik karate oraz ćwiczenia rozciągające, poprawiające szybkość i kondycję. Regularny udział w treningach zapewnia właściwą postawę ciała, lepszą koordynację ruchową, zręczność i wytrzymałość. Podczas zajęć dzieci uczą się pojedynczych technik (kihon), układów kroków (kata) oraz walki (kumite).
Treningi karate korzystnie wpływają na rozwój emocjonalny dzieci. Dzieci uczą się cierpliwości, panowania nad własnymi emocjami. Ponadto podczas zajęć mogą rozładować nadmiar energii i pozbyć się nagromadzonych emocji.
Przeprowadzamy egzaminy na stopnie uczniowskie i bierzemy udział w zawodach.
Nasz klub organizuje zawody dla dzieci w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego.

Karate dla dorosłych
Wśród naszych sekcji posiadamy grupy dla młodzieży i dorosłych. Każdy może rozpocząć przygodę z karate, bez względu na wiek. W swoich szeregach mamy grupy karate dla dorosłych o różnym stopniu zaawansowania. Ćwiczą z nami również Karate Mamy. Nie musisz posiadać zaawansowanej sprawności fizycznej, aby zacząć ćwiczyć.