Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Wszystkie nasze sekcje dostępne są w zakładce "Treningi" - "Zapisy". Znajdą tam Państwo adres oraz dane kontaktowe do trenera prowadzącego.
Na początek wystarczy wygodny strój sportowy - koszulka i spodenki. Podczas zajęć ćwiczymy na boso. Karategi i akcesoria można dokupić w dowolnym momencie. Na naszej stronie znajdą Państwo zakładkę "Sklep" - Dansport - sklep z akcesoriami do sztuk walki.
Zapisy trwają cały rok. Do grup można dołączyć w dowolnym momencie. Pierwsze zajęcia są bezpłatne. W zależności od lokalizacji sekcje rozpoczynają treningi we wrześniu/październiku. Zachęcamy do kontaktu z trenerem prowadzącym daną grupę (telefoniczny lub poprzez formularz mailowy)
Jeśli zajęcia odbywają się w szkole, (w godzinach pracy świetlicy) jest możliwość odbioru dziecka na trening przez trenera. Często zdarza się, że treningi karate dla dzieci odbywają się w godzinach pracy Rodziców. Trenerzy odbierają zapisane na zajęcia dzieci ze świetlicy. Warunki odbioru należy ustalić z trenerem prowadzącym oraz szkołą (świetlicą).
Tak, posiadamy sekcje dla dorosłych (i młodzieży +16 lat), w których ćwiczą osoby początkujące. Przygodę z karate może zacząć każdy, bez względu na wiek, stopień aktywności fizycznej.
Budokan Wrocław

Dlaczego warto zapisać się na zajęcia Karate?

Karate korzystnie wpływa na rozwój dzieci i młodzieży. Uczy dyscypliny i szacunku. Zajęcia w grupach kształtują umiejętność współpracy, motywują do osiągania wyznaczonych celów.

Rok założenia 1979

79%

Nasze sekcje: 37

38%

Ponad 500 osób ćwiczących

100%
TRENINGI DLA DZIECI

Karate to sport ogólnorozwojowy – poprawia szybkość, siłę, wytrzymałość jak i gibkość. Korzystnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka i koncentrację. Wzrasta pewność siebie.

ZAWODY

Bierzemy udział we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym według przepisów WKF (World Karate Federation).

TRENINGI DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Karate to sport dla każdego! Posiadamy wiele grup treningowych uwzględniających wiek i stopień sprawności fizycznej.

OBOZY

Organizujemy wyjazdy wakacyjne i w czasie ferii. W naszym klubie nie tylko trenujemy, ale też aktywnie spędzamy czas.

NASZE GRUPY

Prowadzimy treningi karate dla wszystkich grup wiekowych. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć dla poszczególnych sekcji.